EMAIL: [email protected]

Lokator

*
Odp: Powrót komorników i syndyka na Manhattan kwestią czasu
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 27, 2018, 10:13:04 pm »
Panie Andrzej  jak pan wie ,że taka jest dobra sytuacja finansowa spółdzielni ,to czym pan się martwi.Syndyk nie przyjdzie. Nowa Rada  będzie nadzorować ,nie bedzie  układzików ,bedzie normalnie .No niektórzy co weszli do rady ,to dostali po 170 i 180 głosów. To ci zadowoleni też na nich głosowali.Trzeba to wszysko  przemyśleć .

Andrzej

*
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 27, 2018, 10:25:10 pm »
Żeby pan wiedział że musi pan panie lokatorze wszystko przemyśleć

Adam

*
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 27, 2018, 11:51:42 pm »
Panie Andrzeju, mowienie ze jest, czy byl sedzia, syndyk jest infaltymne. Tak samo mamy sady, produrature i co mamy to co mamy. Gdyby byly reakcje szybsze sadow, czy produratury nie bylo by dyskusji. Bysmy rozmawiali co mozna zrobic, aby bylo lepiej, ladniej na naszym podworku.

Na Walnym bylo to poruszane, kreatywna ksiegowosc. Nawet czytajac wnioski o upadlosc, wyniki finansowe widac, ze bilanse sa ukazywane jak sie chce, tak aby bylo ladnie.
Ladnie to tez bylo pokazane, aby byl uklad.

Niestety ludzie nie zebrali sie jak w SM w Warszawie, gdzie obronili sie od upadmosci, a dlugi byly wieksze.
Mysle ze u nas mozna bylo podwazyc ustawy i obardzic to dawny rzadzad, czy prezesa, ale latwiej dlug jest przelac na nas.

Ja moglbym pokazac Panu liczby, czy fakty, ale jak Pan mowi jest to dostepne i sam Pan moze wyciagnac wnioski.

Mozemy miec inne zdanie i dobrze, ze mamy ale dobrze, aby pokazywac liczby, fakty a nie robic polityki, ktora nic nie wnosi.

O co chodzi o Pania Agnieszka W? Jest tak pisane jakby mialaby byc prezesem SM....
Czy moze Pan tu rozwinac mysl.

Kto dostal sie do Rady Nadzorczej? Pytam wszystkich.

Stefan

*
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 28, 2018, 07:47:19 am »
Ludzie Agnieszki W dostali się do rady, więc możliwe że ją wybiorą na prezesa

Elżbieta K.

*
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 28, 2018, 11:41:08 am »
Ja widzę Panie Stefanie ,że Pan jest mocno zaniepokojony .Jest Pan jednym z zadowolonych ,więc z całą pewnością Pan wie ,że koncie spółdzielni jest sporo pieniędzy ,układ jest spłacany i żaden komornik ,ani syndyk nam nie grozi.
Uchwały w sprawie sprzedaży niektórych nieruchomości zatwierdzone ,więc możemy spać spokojne .Czy będzie ta rada ,czy inna to wszystko przecież według zadowolonych idzie w  pozytywną stronę.Jestem przekonana ,że nowa rada nie chce powrotu syndyka i komorników i zrobi wszystko ,żeby temu zapobiec .Zapewniam Pana ,pomysły mają doskonałe.

Stefan

*
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 28, 2018, 11:57:28 am »
Panie Elżbieto K ja wiem jakie mają pomysły, zresztą ludzie też to mówią ,przeniosą fundusz remontowy z innych budynków na piotrkowską 235 ale najpierw muszą to uchwalić, wyremontują budynek ocieplą Piotrkowską 235 nowe windy sobie wstawią na piotrkowskiej 235, może jak się uda to pomieszczenia gospodarcze zagarną  a następnie  odejdą do wspólnoty , teraz szukają frajera co im to podpisze i żeby  razie czego przed prokuratorem mądrze gadał bo jako rada nadzorca też będzie odpowiadać 

Helana

*
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 28, 2018, 01:13:32 pm »
Panie Stefanie, OK, ma Pan prawo snuć najróżniejsze "spiskowe teorie dziejów". Proszę spokojnie i ze zrozumieniem przeczytać proponowane, nowe, propozycje regulaminów. Powinien dojść Pan do wniosku, że sytuacja, o której Pan pisze nie będzie mogła mieć miejsca w odniesieniu do żadnego budynku pozostającego obecnie w zasobach SM.

Proszę głosować za przyjęciem uchwał, które wprowadzą te regulaminy.

Elżbieta K.

*
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 28, 2018, 01:27:33 pm »
Panie  Stefanie ,przecież ludzie" niezadowoleni "zapoznali się z  naszymi Uchwałami i Regulaminami i wiedzą o co w tym wszystkim chodzi. Niech Pan przeczyta ,ja też Pana proszę. Jak z uwagą Pan  przeczyta ,to  zmieni Pan zdanie .Po co
sączyć . Wszyscy chcemy ,żeby było dobrze w naszej ukochanej spółdzielni .

Zachęcam wszystkich Państwa do przeczytania z uwagą  Regulaminów. Zapewniam Pana ,że nasze koleżanka i koledzy włożyli maksimum wysiłku ,żeby wszystko zagrało w tym regulaminie.

A  to ,że zarządowi ,nie podobają się regulaminy ,to oczywiste.

Stefan

*
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 28, 2018, 02:05:34 pm »
Napisz Prawdę to cię zakrzyczą

Elżbieta K.

*
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 28, 2018, 02:13:57 pm »
Jaka jest prawda to się dopiero  dowiemy .

Sienk.101

*
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 28, 2018, 02:29:18 pm »
Lepiej żyć w prawdzie ,a nie w złudzeniach.

Andrzej

*
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 28, 2018, 05:44:47 pm »
Jakiemu zarządowi uchwały  się nie podobają ? o czym Pani mówi ? Możliwe że rada nadzorcza odwoła zarząd i nie będzie zarządu, proszę ludziom ciemnoty nie wciskać, jaki zarząd ? To znaczy który zarząd ? ten do Agnieszki W co możliwe że będzie  ? Piotrkowska 235 będzie rządziła spółdzielnią, a z tylnego siedzenia będzie rządziła Agnieszka W taka prawda. Chachmęci rządzili dwadzieścia pięć lat i chachmęcili , ostatnio spółdzielnia odbiła się finansowo, to się znaleźli się następni chachmęci , zatopią tą spółdzielnię , zaczołgają , błotem jeszcze obrzucą , takie hasło było  "Teraz Polska"

Elżbieta K.

*
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 28, 2018, 05:59:57 pm »
Panie Andrzeju ,wiem ,że jest mecz Polska- Japonia  i jest Pan mocno zdenerwowany. Ja napisałam ,że Regulaminy się nie podobają  .Innych Regulaminów oprócz tych przygotowanych przez nas nie było. Jeszcze raz Panu piszę ,s to trzy regulaminy  przygotowane przez nas i złożone do spółdzielni.
Proszę przeczytać z uwagą ,tam nie ma nic ,co może spowodować powrót syndyka i komorników.
Skończcie z tymi straszakami .A to co pan napisał to składam na karb  meczu . Nie wiem o co panu chodzi z Panią Agnieszką . Uważa Pan ,że my sami już niczego nie potrafimy  zrobić ,wszystko musi by sygnowane przez Panią Agnieszkę ? Proszę się zastanowić  - co pan pisze .

Sienk.101

*
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 28, 2018, 07:17:46 pm »
Czują się zagrożeni i jątrzą.  Spółdzielcy wybrali nową radę . Nareszcie jest normalnie ,bo decydują spółdzielcy Najwyższy Organ w spółdzielni .

A o co to chodzi z tymi pustostanami na Piłsudskiego 7 ,bo jakoś ten wątek zniknął ? Może i u nas są pustostany ?

Andrzej

*
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 28, 2018, 09:48:29 pm »
Pewnie że ludzie czują się zagrożeni jak Agnieszka Wojciechowska ma prezesem spółdzielni zostać to jak można nie czuć się zagrożonym ?