EMAIL: [email protected]

Tupcio

*
Odp: Artykuł w Polityce o procederze czyszczenia wieżowców
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 25, 2018, 09:37:13 pm »
Tylko ci poddani korzystali z tego dobra bo jak się sypały komuś tynki to szli do króla a król tylko prosił zagłosuj na mnie a tynki się zrobi na koszt spółdzni ale co tam zadłyżenie w czynszu to samo poprzyj króla a król przymknie oko na dług i tak się podwładni nauczyli że można nie płacić czynszu bo i tak mi nic nie zrobią

Tupcio

*
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 25, 2018, 09:43:46 pm »
Podwładni korzystali z ulg jakie król oferował a im to było w to mi graj ale z czyich to pieniędzy szlo z pana moich i wszystkich wokoło ale ale co tam ci co mieli problem to walili do króla a król się cieszył że ma tylu naiwniaków i wiedział że dalej będzie siedział na tronie

Elżbieta K.

*
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 25, 2018, 11:14:38 pm »
Z tego co ja wiem ,a mam kontakt ze wspólnotą na Sienkiewicza 56 ,oni sobie świetnie radzą w sprawach egzekwowania opłat. Tak długo telefonują i pukają do drziwi ,aż wyegzekwują opłaty. .A w naszej SM słabo ,słabiutko.
Za syndyka zadłużenie się zmniejszyło ,a teraz ponownie poszybowało w górę. Taki urlop od płacenia czynszu każdemu by się przydał.Skoro spółdzielnia daje sobie radę w opłatach bez ca 3 mln. to znaczy ,że stawki są poważnie zawyżone. Przecież te ca 3 mln. to opłaty za CO ,CW, wynagrodzenia i to z premiami ,energia elektr.,wszystkie opłaty eksploatacyjne i spłata wierzycieli.

Ma Pan rację Tupcio  nasz król radził sobie świetnie z socjotechniką ,to by mistrz maskarady .