EMAIL: [email protected]

Irena B.

*
Uwaga !
« dnia: Czerwiec 18, 2017, 11:48:53 pm »
Od pewnego czasu ktoś rozsyła po różnych forach oraz wrzuca do skrzynek mieszkańców Manhattanu informacje o możliwości korzystania z nowopowstałej  strony www.wolnesrodmiescie.pl

Wszystko wskazuje na to, że  to kolejne strona utworzona po to aby manipulować opiniami i  działaniami mieszkańców SM Śródnieście w Łodzi (w upadłości likwidacyjnej ) oraz opinią publiczną .

Poprzednio takim celowo utworzonym narzędziem była strona www.mysrodmiescie .pl utworzona przez małżenstwo Michalskich .

Mirosław  Michalski ( socjolog , współorganizator struktur KOD w Łodzi ) wszelkie socjotechniki opanował już dawno .

Cel jakiemu mała służyć  założona przez niego strona www.mysrodmiescie został osiągnęty – po kilku miesiącach nastąpiła kompletna dezinformacja , dezintegracja lokatorów oraz dyskredytacja tych, którzy walczą z nieprawidłowościami w tej spóldzielni . Swoją stronę www.mysrodmiescie  MIroslaw  Michalski reklamował jako robioną przez mieszkańców,  cały czas jednak prezentowano na niej idee i koncepcje ludzi związanych z byłym prezesem Krzysztofem D. oraz wspóldziałajacego z nimi  syndyka masy upadłościowej.

Strona www.mysrodmiescie powstała w kilka godzin po tym gdy za aprobatą Państwa , władz miasta na potrzebę koordyanacji działan w gigantycznym kryzysie na Manhattanie powstała właśnie nasza strona  www.ecio24.pl . Sami Michalscy pomogli nam ja utworzyć ale gdy zobaczyli ,że  nie zgadzamy się naiwnie na umieszczenie jej na wskazanym przez nich serwerze tylko lokujemy ja niezaleznie od nich pomoc się skończyła .Kilka godzin później p.Michalscy utworzyli www.mysrodmiescie i szybciutko rozreklamowali ja  na osiedlu Manhattan.  Wiele osób myślało, że  to jest właśnie ta nasza zapowiadana strona i chętnie z niej korzystało .

W ten sposób przejęto rząd  dusz nad mieszkąńcami Manhattanu z  wiadomym efektem .

Kilka tygodni temu zorientowali się , że  są  manipulowani a na www.mysrodmiescie kilka tych samych osób pod rożnymi nickami pozoruje dyskusje , zaś administrator ( michalscy ) usuwa niekorzystne dla  władz spółdzielni wpisy . Dali wyraz  swojemu niezadowoleniu i wtedy  strona www.mysrodmiescie zamarła.

Zablokowano jej forum aby nikt nie mógł zgłaszać słow krytyki pod adresem admina i jego wymierzonych w interes spółdzielców działań .

To nie przyadek ,że właśnie teraz  pojawia sie wszędzie reklama strony  wolnesrodmiescie.pl która jest powieleniem tamtego wzorca.

Chodzi o kanalizowanie nastrojów społecznych , wybadanie zamierzeń oponentów władz spółdzielni i syndyka.

Na tej nowoutworzonej stronie www.wolnesrodmiescie ktoś zrobił odnośnik do naszej www. ecio24.pl

 

                                                 Oświadczenie

Europejskie Centrum Inicjatyw Obywtaelskich oświadcza,  że nie ma nic  wspólnego ze stworzonym w ostatnich dniach forum wolnesrodmiescie. Odnośnik do naszej strony www. pojawił  się tam bez naszej wiedzy.Nie wiemy kto jest autorem tej strony oraz komu ma ona służyć

PRZESTRZEGAMY MIESZKAŃCÓW  przed poddaniem się po raz kolejny manipulacji i korzystaniem z tego typu stron jako narzędzi komunikacji .

Choć jako organizacja pozarządowa nie zajmujemy się tylko spółdzielczością, na bieżąco staramy się na naszej stronie www.ecio24.pl aktualizować informacje ważne  dla mieszkańców SM Śródmiesci w Łodzi .

Szczególnie teraz gdy ważą  się losy  odpowiedzialności za długi zaciągnięte przez byłego prezesa , a ludzie mu przychylni namawiają do układu z wierzycielami ,ważne jest abyście nie dali  Państwo po raz kolejny sobą manipulować .

 Dlatego apelujemy o ostrożność co do nowej utworzonej strony  wolnesrodmiescie )

 Prosimy o przekazanie tego ostrzeżenia kolejnym osobom.

Agnieszka Wojciechowska van Heukelom
Odp: Uwaga !
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2017, 09:57:02 am »
Rok pracy, a Pani wciąż uważa Forum za dzieło Michalskiego i Syndyka. Szkoda że nie napisała Pani czegoś od siebie. Ten tekst Pani Wojciechowska skleciła naprędce rok temu.