Regulamin rejestracji
EMAIL: kontakt@wolnesrodmiescie.pl

Regulamin rejestracji

Regulamin Forum wolnesrodmiescie.pl

1. Ogólne zasady korzystania z Forum:
a) Rejestrując się akceptujesz fakt że Forum jest hostowane poza granicami Uni Europejskiej i nie podlega regulacjom prawa wspolnotowego.
b) korzystanie z Forum jest nieodpłatne i dostępne dla wszystkich Użytkowników Forum.
c) wszystkich Użytkowników Forum obowiązuje zasada wzajemnego poszanowania, tolerancji i szeroko pojętej swobody wypowiedzi.
d) Forum nie odpowiada za treści publikowane przez uzytkowników. Forum na bierząco moderuje wypowiedzi użytkowników ale nie ma możliwości sprawdzenia ich prawdziwości, kompletności ani aktualności.
e) Forum używa plików Cookie tylko do utrzymania sesji użytkownika.
f) regulamin może się zmieniać w trakcie działania Forum.

2. Zasady pisania na Forum:
a) Wiadomości na forum wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię tego forum, jego załogi lub właściciela forum
a) zakazane jest publikowanie treści promujących pornografie, narkotyki, alkohol, hazard, nazizm, komunizm.
c) zabronione jest publikowanie materiałów chronionych prawem autorskim jeśli publikujący nie jest właścicielem tych praw. Materiały zostaną usunięte na żądanie prawowitego właściciela tych praw.
c) publikowanie Spamu na Forum jest zabronione. W szczególności reklam leków i suplementów diety, portali randkowych, gier online, pożyczek, łańcuszków i piramid finansowych.
a) użytkownik spamujący celowo (zakładanie dużej ilości Spamowych tematów, wielokrotne Spamowe wypowiedzi)  może zostać zablokowany na forum.
b) posty wulgarne lub skrajnie obraźliwe mogą być cenzurowane, a nawet usunięte jeśli nie zawierają żadnych informacji merytorycznych.

3. Zasady pracy Moderatorów/Administratorów:
a) moderator ma obowiązek służyć pomocą pozostałym użytkownikom Forum, dbać o zachowanie dobrych obyczajów i poszanowanie wolności słowa na Forum.
b) moderator ma dbać o przejrzystą struktur swojego działu,
c) moderator może zmienić/zamknąć/usunąć dowolny temat lub wiadomość, przenieść nieprawidłowo umieszczone posty do innego działów i podejmować inne działania dla zachowania czytelności Forum. Każda taka zmiana musi zostać uzasadniona w treści wątku. W przypadku usunięcia wątku jego twórca musi otrzymać uzasadnienie na swoją prywatną skrzynkę.
d) przypadki nieuzasadnionego ograniczania wolności słowa i tłumienia krytyki mogą skutkować utratą statusu moderatora.