EMAIL: [email protected]

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Najnowsze Wątki / Odp: Powrót komorników i syndyka na Manhattan kwestią czasu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andrzej dnia Czerwiec 27, 2018, 10:25:10 pm »
Żeby pan wiedział że musi pan panie lokatorze wszystko przemyśleć
92
Najnowsze Wątki / Odp: Powrót komorników i syndyka na Manhattan kwestią czasu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lokator dnia Czerwiec 27, 2018, 10:13:04 pm »
Panie Andrzej  jak pan wie ,że taka jest dobra sytuacja finansowa spółdzielni ,to czym pan się martwi.Syndyk nie przyjdzie. Nowa Rada  będzie nadzorować ,nie bedzie  układzików ,bedzie normalnie .No niektórzy co weszli do rady ,to dostali po 170 i 180 głosów. To ci zadowoleni też na nich głosowali.Trzeba to wszysko  przemyśleć .
93
Najnowsze Wątki / Odp: Powrót komorników i syndyka na Manhattan kwestią czasu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andrzej dnia Czerwiec 27, 2018, 08:06:54 pm »
Panie Elżbieto K nie wiadomo czy rok przetrwają ,pani Agnieszka W nie ma dużo fanów na Manhattanie
94
Najnowsze Wątki / Odp: Powrót komorników i syndyka na Manhattan kwestią czasu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andrzej dnia Czerwiec 27, 2018, 08:02:18 pm »
A nowa ekipa ile głosów otrzymała 40 głosów więcej ?  ,   zadowoleni nie przyszli, przyszli prawie wszyscy niezadowoleni, zresztą wydawało im się że przy tak dobrej sytuacji finansowej spółdzielni  nie ma sensu przychodzić
95
Najnowsze Wątki / Odp: Powrót komorników i syndyka na Manhattan kwestią czasu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Elżbieta K. dnia Czerwiec 27, 2018, 07:01:48 pm »
To proszę trwać w tym swoim przekonaniu ,rok i odwołać pięć razy RN.A dlaczego  w tym roku  poprzednia ekipa otrzymała tylko po 100 - 105 głosów ? Przecież według Pana dobrze pracowali ,więc co  zawiodło - jak Pan myśli ?

Niech Pan sprawdzi te pustostany, to Pan zmieni zdanie .
96
Najnowsze Wątki / Odp: Powrót komorników i syndyka na Manhattan kwestią czasu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andrzej dnia Czerwiec 27, 2018, 06:08:31 pm »
Ja nie muszę przekonywać ludzi do swoich racji to Pani musi, wystarczy tylko  żeby ludzie przyszli na takie walne zebranie i odwołają tych ludzi pięć razy pod rząd i Pani dobrze o ty wie.
97
Najnowsze Wątki / Odp: Powrót komorników i syndyka na Manhattan kwestią czasu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Elżbieta K. dnia Czerwiec 27, 2018, 05:43:41 pm »
Panie Andrzeju, życzenia to się spełnia żonie ,mężowi ,babci ,dziadkowi.Prezes to ma zarządzać naszym majątkiem i przedstawiać stan faktyczny spółdzielni ,a nie wirtualne powierzchnie,wirtualne pieniądze na funduszu remontowym ,wirtualny bilans otwarcia.
Proszę Pana  ,ja wiem ,Pan wie ,członkowie RN nowi i starzy też wiedzą , zarząd wie ,że odpowiadają za swoje decyzje. Wybraliśmy rozsądnych ludzi ,wzbogaceni o doświadczenia poprzedników nie będą ukrywać prawdy .
Drogi Panie ,zawsze ma Pan okazję  na  Walnym w przyszłym roku  odwołać RN ,jeżeli znajdzie Pan argumenty i przekona członków spółdzielni do swoich racji.

Chyba nie chodził Pan do spółdzielni , nie pisał Pan pism do Zarządu do Rady i dlatego Pan nie wie w jak cyniczny sposób  byliśmy traktowani .No cóż uczyli się od Mistrza  Manhattanu jak traktuje się  członków spółdzielni.
98
Najnowsze Wątki / Odp: Powrót komorników i syndyka na Manhattan kwestią czasu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andrzej dnia Czerwiec 27, 2018, 04:45:36 pm »
Panie Adamie jaka kreatywna księgowość ? Pan wierzy w to że jak nas przez 25 lat okradali to teraz dalej nas okradają ? Ludzie czy wy jesteście w stanie normalnie myśleć ? Przyszedł syndyk , układ , nadzorca sądowy, komisarz sądowy , którzy nadzorują układ , to przecież sąd nadzoruje , Rada Nadzorcza w której byli ludzie szanowani na całym Manhattanie, którzy mieli dostęp do wszystkich materiałów, dokumentów , wszystkiego, przez tyle czasu mogli wszystko przeanalizować ze sto razy i mówią że wszystko jest w porządku i to publicznie , przecież oni pracowali za darmo, ludzie. Komornicy i syndyk może wróci ale to będzie zasługa nowej rady nadzorczej. Panie Elżbieto K najpierw pani mówi o sprzedaży , pan Stefan pani odpowiedział że jakby nie było układu to by syndyk sprzedał by wszystko za złotówkę i jak teraz wróci też sprzeda wszystko za złotówkę a Pani mówi teraz o zagrzybionych pustostanach , argumentów pani brakuje , bo ja Panią nie rozumiem o co chodzi , to Pani zmierza w kierunku likwidacji spółdzielni , nowa rada nadzorcza to będzie długo musiała frajera szukać na stanowisko prezesa , żeby spełnił ich życzenia , bo nikt do pierdla i przed prokuraturą nie zamierza odpowiadać , ale zapomniałem nową radę nadzorczą też zahaczy odpowiedzialność za działania nie zgodne z prawem i pani dobrze o tym wie 
99
Najnowsze Wątki / Odp: Powrót komorników i syndyka na Manhattan kwestią czasu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Adam dnia Czerwiec 27, 2018, 03:15:22 pm »
Widze, ze chca sprzedac wszystko nawet jesli cos wynajmuja, co o tym swiadczy?

Czy zarabiac po 1000zl miesiecznie czy jednorazowo dostac 10000zl.
Pisze dla przykladu, a nie relne kwoty.


Jesli ktos nie chce wynajac to dlaczego ma cos kupic na wlasnosc?Dla mnie to wyglada na kreatywna ksiegowosc, aby na sile wykazac cos na plus, bo gdyby wszystko bylo tak dobrze to by nie pozbywali sie na sile.


Dla mnie to taki sam efekt jak przy likwidacji, tyle ze nie zostana wyodrebnione automatycznie wspolnoty.


Wolalbym aby zostala SM, ale za czapke gruszek ludzi sprzedawali sie, a teraz beda kwiczeli, to jest krotkowzrocznosc.Co do wirtualnym powierzchni, nie przypadkowo kazdy, czy prawie kazdy blok mial jakas wade prawna, tak aby sie nie wyodrebnic.

Pamietami jak na spotkaniu syndyk mowil, ze ureguluje to i co nic, teraz kolejne obiecanki.


Kreatywna ksiegowosc i nic wiecej. Wolalbym aby zostala SM, no ale demokracja jest dla madrych ludzi.
Wolalbym wprost uslyszec jaka jest sytuacja, a nie obiecanki.

Powrót komorników i syndyka na Manhattan kwestią czasu zgadzam sie. Powinna byc likwidacja i odciecie sie od dlugow, a splacenie tego co mozna bylo.
Teraz bedzie sprzedanie wiecej niz potrzeba bylo, a i tak to nie wystarczy.


Zeby nie bylo ze pisze zle o Zarzadzie to zrobil wiele w okol, co bylo widac, ale to nalezalo sie jak psu micha, za ktore placilismy latami.
Tak samo nowe windy w kazdym bloku, za ktore placimy osobnie, ale jakos nadwyzki nie szly na ich wymiane.


100
Najnowsze Wątki / Odp: Powrót komorników i syndyka na Manhattan kwestią czasu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Elżbieta K. dnia Czerwiec 27, 2018, 02:41:48 pm »
A teraz to za ile pójdą te  zagrzybione piwnice ,nie za złotówkę ?. Widziałam te piwnice w naszej nieruchomości .To tak się dba o majątek spółdzielców. Ale lepiej malować ,to co widać ,żeby lokatorzy mogli pochwalić zarząd .A za ile pójdą te dwa pustostany na Pił.7 .To tak się dba o nasze pieniądze ,że lokatorom każe się płacić za pustostany ,a to nie są pustostany .To są lokale zajęte przez byłego najemcę tych lokali,ale były najemca tych lokali w dalszym ciągu je użytkuje . To  domagam się ,aby Zarząd wystawił fakturę dla byłego najemcy ,za bezumowne korzystanie z  "pustostanów." Ten fakt stwierdziła komisja złożona z pracownika spółdzielni i mieszkańców tej nieruchomości.
Więc jak to jest z dbałością o majątek spółdzielców ? Dlaczego nie zamknięto tych pustostanów ,tak jak każde inne ?
Niech Pan się dowie ,kto je użytkuje ,to odpowie Pan sobie na pytanie - Gdzie ta gospodarność licencjonowanego Zarządcy Nieruchomości. ?
Strony: 1 ... 8 9 [10]