EMAIL: [email protected]

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - t.krzeszewski

Strony: [1]
1
Najnowsze Wątki / Spolnielnia znow OSZUKUJE
« dnia: Styczeń 08, 2017, 03:13:28 pm »
Drodzy forumowicze

Nic nowego w naszej spoldzielni. Nadal panuje chaos, brak informowania mieszkancow, lekceważenie a wrecz oszukiwanie! A to wszystko pod szczytnymi haslami rzekomego nowego innego od starego. Ale do rzeczy.

Wlasnie przechadzajac sie po okolicy przeczytalem na drzwiach od klatki jednego z naszych blokow taka informację - likwiduje sie od stycznia jednoosobowy patrol ochrony zuwagi na wzrost kosztow.

Nasunely mi sie nastepujace pytania:
Jak to jednoosobowy? Przeciez umawialismy sie na dwuosobowy umundurowany. Czy zatem juz wczesniej bylismy okradani przez spoldzielnie, ktora zobowiazala sie do patrolu dwuosobowego i nie zrealizowała tego zobowiazania?

Czmu nie wszyscy mieszkancy sa informowani o calkowitej likwidacji patrolu?  Czemu tej informacji nie ma na oficjalnej stronie spoldzielni? Czemu nie ma jej w innych budynkach?

Czemu traktuje nas sie lekcewazaco wywieszajac informacje z data CZWARTY stycznia z obowiazywaniem od PIERWSZEGO?

Kto, kiedy i w jakiej formie podjal taka decyzje i kiedy z nami - osobami, ktorych to dotyczy i ktore za to placa - rozmwaial, konsultowal zmiany???

Znow jestesmy stadem baranow do golenia. Inny prezes a dzialania zywcem jednakie.

2
Inne Sprawy Spółdzielni / Odp: Złodzieje w budynkach
« dnia: Listopad 02, 2016, 03:55:52 pm »
Odkad SM  wbrew mieszkancom zlikwidowala portierow a zapodala ochrone jest coraz gorzej.

Przy okazji -widzial ktos ostatnio nasz patrol osiedlowy? Jakis miesiac temu byl umundurowany jednoosobowy. Od tego czasu nie widzialem nikogo. Co wiecej pojawil sie nowy numer alarmowy. Stary nie dziala? Czy nowy numer oznacza nowa firme? I czemu wiemy, ze nic nie wiemy?

3
Pani Lubera gada nie na temat. Pierdoły i brednie.

4
Komunikaty Spóldzielni / Odp: Komunikat Spółdzielni 21.10.2016
« dnia: Październik 22, 2016, 10:54:28 am »
Juz który to rok czekam na uczciwe rozliczenie ogrzewania, kosztu prądu, zwrotu oplat za parkingi? Uwierzę w dobre intencje władz gdy zobaczę ze usługi dal spółdzielni wybierane sa w przetargach a pani administrator będzie codziennym kontrolującym jakość tych uslug.
Zapraszam do komentowania.

http://srodmiescie.lodz.pl/wp-content/uploads/2016/10/Informacja-Zarz%C4%85du-i-RN.pdf

5
Rada Nadzorcza i Zarząd / firma pana Bathelta niszczy nasz majatek
« dnia: Sierpień 23, 2016, 08:08:28 pm »
Tak oto naklekami obkleja nasze calkiem nowe skrzynki firma władz spółdzielni. Gratuluję poczucia estetyki i dbalosci o wspólne mienie panom Marciniakowi i Batheltowi. A u Was drodzy sąsiedzi tez sobie mnc tak poczyna?

6
Do spłaty układu coraz to nas mniej, spółdzielców. Pozostaną tylko ci co muszą. Będą plakac i płacić. I zapamietajmy te nazwiska, bo dołączą do grupy Diducha - Jędrzejewski, Bathelt, Marciniak, Grzybowska i jeszcze kilku. A śmiać sie z nas będą pracownicy administracji oraz przyjaciele pani prezes Szymańskiej.

Miłego dnia.

7
Syndyk / Odp: Odpowiedź sędzi Bujnowicz-Tomaszewskiej w sprawie krat
« dnia: Sierpień 18, 2016, 07:00:54 am »
Skandal i działanie na szkodę mieszkańców. Żenada. To jesli kraty sa zgodne z prawem, to gdzie obnizka czynszu za sprzatanie i zmniejszenie powierzchni wspólnych? Skoro praktycznie 100% podpisalo umowy to o kwotę umów powinien zmaleć czynsz. Wychodzimy na zero. Ale nie, ktos tu kombinuje jak zrobić tak, by mieszkańcy zapłacili dwa razy za to samo. Raz za całość powierzchni i
 raz za część wydzielona

8
Jak u Was z remontami? U mnie na 204 od pol roku wreszcie zaczęło się coś dziać. Wymieniono czesc oświetlenia ma energooszczędne (1), wymieniono drzwi do klatek (2), pomalowano przejścia (3), przeglądano płyty chodnikowe (4), łatano parking (5). Ale co z poprzednimi latami? Dwa lata rządow syndyka i zero aktywności a kasa poszła.
Gdzie rozliczenie wydatków? - a Pan Trochę zdziwiony, że ludzie nie chcą kochanej spoldzielni.
Gdzie zwrot kasy za mniejsze koszty prądu elektrycznego?
Skoro wymieniono domofon na nowy, to objęty jest on gwarancja - czemu zatem nie zmniejszono opary za domofony?

I ostatnie najciekawsze - czy syndyk już u Was w mieszkaniach robil remont? Może pomalowano Wam ściany? Albo wymieniono podłogę? Nie? To czemu ze spokojem przyjmujemy opłatę na remont nawierzchni parkingu? To przecież taki sam lokal jak każdy inny wynajmowane od spoldzielni. A finansują interesy prywatnej firmy wszyscy mieszkańcy z własnej kieszeni. To chore!

9
Spóldzielnia oczami mediów / Odp: Ecio znowu celnie punktuje spoldzielnie
« dnia: Lipiec 31, 2016, 05:50:02 am »
No i pełna racja po stronie Ecio24. Niestety syndyk manipuluje ludźmi. Przypominam, że na spotkaniu w hotelu twierdzil, że zadłużenie to około 20 milionów. A on, dzięki swoim technikom negocjacyjnym potrafi obniżyć kwotę spłaty do 10 milionów. A mamy? Ponad 20 milionów plus odsetki. Lekko licząc trzy razy tyle o czym wspominał syndyk nr 1.

10
No w głowie się nie mieści  :(
Miesci się, miesci. Pani Wojciechowska ma ta wlasciwosc, że w każdym działaniu widzi spisek.  ;D

Strony: [1]