EMAIL: [email protected]

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - t.krzeszewski

Strony: [1]
1
Najnowsze Wątki / Spolnielnia znow OSZUKUJE
« dnia: Styczeń 08, 2017, 03:13:28 pm »
Drodzy forumowicze

Nic nowego w naszej spoldzielni. Nadal panuje chaos, brak informowania mieszkancow, lekceważenie a wrecz oszukiwanie! A to wszystko pod szczytnymi haslami rzekomego nowego innego od starego. Ale do rzeczy.

Wlasnie przechadzajac sie po okolicy przeczytalem na drzwiach od klatki jednego z naszych blokow taka informację - likwiduje sie od stycznia jednoosobowy patrol ochrony zuwagi na wzrost kosztow.

Nasunely mi sie nastepujace pytania:
Jak to jednoosobowy? Przeciez umawialismy sie na dwuosobowy umundurowany. Czy zatem juz wczesniej bylismy okradani przez spoldzielnie, ktora zobowiazala sie do patrolu dwuosobowego i nie zrealizowała tego zobowiazania?

Czmu nie wszyscy mieszkancy sa informowani o calkowitej likwidacji patrolu?  Czemu tej informacji nie ma na oficjalnej stronie spoldzielni? Czemu nie ma jej w innych budynkach?

Czemu traktuje nas sie lekcewazaco wywieszajac informacje z data CZWARTY stycznia z obowiazywaniem od PIERWSZEGO?

Kto, kiedy i w jakiej formie podjal taka decyzje i kiedy z nami - osobami, ktorych to dotyczy i ktore za to placa - rozmwaial, konsultowal zmiany???

Znow jestesmy stadem baranow do golenia. Inny prezes a dzialania zywcem jednakie.

2
Rada Nadzorcza i Zarząd / firma pana Bathelta niszczy nasz majatek
« dnia: Sierpień 23, 2016, 08:08:28 pm »
Tak oto naklekami obkleja nasze calkiem nowe skrzynki firma władz spółdzielni. Gratuluję poczucia estetyki i dbalosci o wspólne mienie panom Marciniakowi i Batheltowi. A u Was drodzy sąsiedzi tez sobie mnc tak poczyna?

3
Jak u Was z remontami? U mnie na 204 od pol roku wreszcie zaczęło się coś dziać. Wymieniono czesc oświetlenia ma energooszczędne (1), wymieniono drzwi do klatek (2), pomalowano przejścia (3), przeglądano płyty chodnikowe (4), łatano parking (5). Ale co z poprzednimi latami? Dwa lata rządow syndyka i zero aktywności a kasa poszła.
Gdzie rozliczenie wydatków? - a Pan Trochę zdziwiony, że ludzie nie chcą kochanej spoldzielni.
Gdzie zwrot kasy za mniejsze koszty prądu elektrycznego?
Skoro wymieniono domofon na nowy, to objęty jest on gwarancja - czemu zatem nie zmniejszono opary za domofony?

I ostatnie najciekawsze - czy syndyk już u Was w mieszkaniach robil remont? Może pomalowano Wam ściany? Albo wymieniono podłogę? Nie? To czemu ze spokojem przyjmujemy opłatę na remont nawierzchni parkingu? To przecież taki sam lokal jak każdy inny wynajmowane od spoldzielni. A finansują interesy prywatnej firmy wszyscy mieszkańcy z własnej kieszeni. To chore!

Strony: [1]