EMAIL: [email protected]

204/210

*
Blok 204/210
« dnia: Marzec 10, 2017, 10:51:59 am »
Proszę Państwa blok przy ulicy Piotrkowskiej 204/210 jest jednym z niewielu nieruchomości należący do naszej spółdzielni, który jest tak na widoku (Blok usytuowany jest na głównej ulicy centrum miasta) w obrębie którego powstaje coraz więcej inwestycji! Tymczasem blok ten jest jedną z najbardziej zaniedbanych nieruchomości, która przysparza wstydu mieszkańcom, a Zarząd Spółdzielni powinien dogłębnie się temu przyjrzeć!, ponieważ jest to również wizytówka Spółdzielni. W poprzednim wątku poruszono temat PRL-owskiej estetyki malowania w IV klatce, ale należy również zwrócić uwagę na ocieplenie bloku tylko z jednej strony i tylko klatek 2,3,4, a pozostałe ściany, szczególnie od strony wewnętrznej osiedla jeden wielki brud i syf! Ponadto słabe oświetlenie przed nieruchomością.  Proszę Państwa gdyby czynsze, opłaty remontowe były marne to rozumiem, że wtedy standard mógłby być marny...... ???
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2017, 03:26:38 pm wysłana przez adminator »

204/210

*
Odp: Blok 204/210
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2017, 10:57:00 am »
Malowanie na 204/210
*

Malowanie na 204/210
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2017, 11:01:57 am »
Od ubiegłego tygodnia ruszyły prace związane z odnowieniem ścian przy windach w 4 klatce. Dzisiaj wysiadam z windy i co widzę masakryczny, tandetny jak uprzednio odcień na ścianach!!! Czy osoba zlecająca malowanie w 4 klatce nie zdaje sobie sprawy z tego iż mieszkańcy odwiedzają znajomych mieszkających w innych klatkach naszego bloku i widzą jak jest np. w 1 klatce. Ja wiem, że nie ma pieniędzy, choć kwota naszego czynszu są porażająca, ale proszę o odrobinę wyczucia i stylu! Lata 80-te już dawno minęły, gdzie brało się jakikolwiek dostępny kolor bo innego nie było na półkach.

P204
*

Odp: Remonty a wplata na fundusz remontowy, czyli czemu nie chcę takiej spoldzielni
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 09, 2017, 01:19:02 pm »
Podzielam opinię dotycząca estetyki malowania w IV klatce-  można uznać,że do pełnego standardu sposobu malowania w czasach socjalizmu brakuje jeszcze tylko efektu wzoru uzyskiwanego przez użycie szmaty. Odnoszę wrażenie, że nikogo z nadzoru spółdzielni nie interesuje efekt prac, lecz ważne jest tylko "odfajkowanie" zadania.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2017, 02:09:24 pm »
To samo na Piotrkowskiej 235! Budynek jest ocieplony tylko po bokach. Elewacja z przodu i tyłu pamięta lata 80siąte. Wszystko popękane i brudne. Wygląda to jak jakieś getto a tymczasem cały czas płacimy grubą kasę!

Już w ubiegłym roku pisałem o byle jakich remontach prowadzonyhc przez spółdzielnie. Balkony się sypią, więc przyslano linoskoczków, ktorzy je połatali jakimś tynkiem który nie wytrzymał nawet zimy.

Ja czekam z niecierpliwością na plany remontowe na ten rok i rozliczenia funduszu remontowego.

ocieplenie

*
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2017, 02:00:18 pm »
Ostatnio wymieniano w bloku na 204 / 210 drzwi tzw balkonowe w szczycie bloku. Dlaczego w pierwszej kolejności nie jest dokończone ocieplanie bloku co powinno być priorytetem!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2017, 04:34:40 pm »
Przed Walnym w każdej nieruchomości wykonano jakieś nie wielkie prace remontowe. Oczywiście że priorytetem powinny być ocieplenie budynków i wymiana wind, tylko że priorytetem obecnej ekipy nie są mieszkańcy ale wierzyciele i Układ.