EMAIL: [email protected]
Rada Nadzorcza opublikowała na stronie internetowej projekty regulaminów Walnego Zgromadzenia i Rady Nadzorczej. Mamy czas do 15 marca, aby zgłosić do nich ewentualne poprawki.

Link do komunikatu na stronie Spółdzielni

Regulamin Walnego Zgromadzenia

Regulamin Rady Nadzorczej

Byłaby to bardzo dobra wiadomość, bo przybliżająca nas do Walnego Zgromadzenia, ale niestety jest w tej sprawie spora łyżka dziegciu. Komunikat Rady Nadzorczej dotyczący regulaminów został opublikowany na stronie spółdzielni w tzw. "głębokim ukryciu", w taki sposób, aby odwiedzający stronę go nie zauważyli (informacja jest datowana na 23 grudnia! I widoczna dopiero po rozwinięciu aktualności). Dziękuję Pani Basi za zawrócenie na to uwagi w Shouboksie. Oczywiście trudno ocenić, czy jest to celowe działanie, czy tylko skrajny brak wiedzy o zarządzaniu stroną, ale jedno i drugie całkowicie dyskredytuje pracowników Spółdzielni i Zarząd.

Do treści regulaminów sam odniosę się niedługo, ale już teraz zachęcam do dyskusji i współpracy. Dobrze by było opracować tutaj pewien pakiet poprawek, który następnie moglibyśmy z wspólnie z szerokim poparciem mieszkańców skierować do Rady Nadzorczej.

Jeśli ktoś zgłosi samodzielnie jakieś poprawki Radzie Nadzorczej warto również o tym napisać na Forum. Będziemy wtedy mogli się przekonać jakie poprawki Rada Nadzorcza odrzuciła, jakie przyjęła i w czyim interesie naprawdę działa.
Odp: Mamy Projekty Regulaminów Walnego Zgromadzenia i Rady Nadzorczej
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2017, 03:36:18 pm »
Przeniosłem propozycje Pani Elżbiety Kempińska do zbiorczego wątku ze zmianami tutaj