EMAIL: [email protected]
Artykuł w Polityce o procederze czyszczenia wieżowców
« dnia: Kwiecień 13, 2018, 10:43:25 am »
Artykuł z marcowego wydania Polityki. Poświęcony problematyce zorganizowanego procederu wyprowadzania majątku ze spółdzielni mieszkaniowych poprzez obciążania mieszkańców fikcyjnymi długami zabezpieczonymi hipotecznie.

Warto przeczytać. Sporo miejsca poświęcono naszej Spółdzielni. U nas wciąż, po blisko 4 latach prowadzenia upadłości, hipoteki nałożone na budynki mieszkalne pozostają nie spłacone. A odsetki rosną ...

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2018, 12:48:59 pm wysłana przez Borowiecki »

Elżbieta K.

*
Odp: Artykuł w Polityce o procederze czyszczenia wieżowców
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2018, 01:15:54 pm »
Ja ten artykuł powiesiłam na tablicy Stowarzyszenia , zrobiłam kilkanaście ksero i powiem ,że mieszkańcy czytali  z zainteresowaniem .

Adam

*
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 16, 2018, 06:57:42 pm »
Ta pseudo dziennikarzyna co pisze że nie ma na pierwszą ratę układu jak garaż sprzedali za dwadzieścia parę, niektóre wypowiedzi w tym artykule to chyba dla ograniczonych  i ta Agnieszka .W co z syndykiem sprawę przegrała w żadnej gazecie nie mogę się dowiedzieć szczegółów, nawet tutaj na tym forum wszyscy wszystko wiedzą ale w tej sprawie cicho sza, nikt nic nie wie.

Stefan

*
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 25, 2018, 05:46:11 pm »
Ta pani chce wszystkim pomagać tylko sobie nie może pomóc, stowarzyszenie w którym ta pani jest prezesem jest zadłużone wobec miasta na prawie siedemdziesiąt tysięcy, ciekawe co ta kobieta zrobi ? upadłość układową czy likwidacyjną ogłosi to stowarzyszenie , normalnie kabaret , albo tutaj niektórzy ludzie co się wypowiadają normalnie fachowcy i specjaliści, aż tacy fachowcy i specjaliści że spółdzielnia upadła ,nie wiem co oni robili może diduchowi doradzali , na swoje wywody mieli jakieś dwadzieścia pięć ostatnich lat, normalnie kabaret ludzie.

Elżbieta K.

*
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2018, 08:04:35 pm »
Panie Stefanie przecież Pan wie , kto doradzał P.Diduchowi  .Najuczciwsza pod słońcem Rada Nadzorcza oraz Przedstawiciele budynków ,którzy na Zebraniu Przedstawicieli karnie podnosili rączki i klepali wszystko co RN i Zarząd ustalili. Tak było do 2013 roku. A jak jest teraz? Jak Pan myśli?

Adam

*
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2018, 12:44:09 am »
polecam do obejrzenia

troche mniej cenzuralne:

Pytanie czy to moze byc prawda...

Choc jesli walki byly robione z "prywatyzacja" kamienic w Warszawie w "swietle prawa" to czemu nie moze byc cos takiego...

# post edytowany dla poprawnego wyświetlania youtube
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2018, 11:17:06 am wysłana przez adminator »

Adam

*
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 22, 2018, 09:12:47 pm »
Co to za bzdury i brednie ? Reklama kanału czy co ?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 23, 2018, 12:41:10 pm »
Panie Stefanie. Rozumiem że można pisać pod różnymi nickami, ale proszę nie używać cudzych nicków, bo będziemy zmuszeni je ręcznie edytować.

Adam vel Stefan

*
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 23, 2018, 01:54:12 pm »
Panie borowiecki pana każdy wpis to by się ręcznie przydało edytować
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2018, 02:57:41 pm wysłana przez adminator »

Elżbieta K

*
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 23, 2018, 05:46:27 pm »
Panie Adamie vel Stefan .

A tak konkretnie, co Pan ma do rzeczowych i merytorycznych  informacji Pana Borowieckiego ? Informacje te nie są wyssane z palca . Proszę wskazać ,w których analizach Pana Borowieckiego są błędy i jakie to błędy?
Czy mamy przykrywać oczy i zakrywać uszy ?  Te czasy się skończyły . Bierność spółdzielców bardzo drogo nas kosztuje  i Pana też . Uważam ,że wyrażanie uzasadnionej troski o stan naszej SM jest  wyrazem  odpowiedzialności .
Jesteśmy mieszkańcami ,współwłaścicielami oraz członkami tej spółdzielni  i chcemy czynnie  uczestniczyć w tworzeniu mam  nadzieję ,nowej rzeczywistości .

Tupcio

*
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 24, 2018, 09:24:43 pm »
Szkoda że większość tych ludzi co teraz dużo krzyczy nie udzielała się za czasów diducha a teraz to żle tamto żle ja nie wiem co waś ludzie tutaj trzyma nie lepiej się wyprowadzić za miasto na wieś i krowy dojić

Elżbieta K.

*
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 24, 2018, 10:42:16 pm »
Ma Pan rację Tupcio , wszyscy na łono natury.To wspaniały pomysł. Ale co będzie jak Ci ,którzy mają wiedzę i coś do powiedzenia też pójdą na łono natury ? Kto będzie krzyczał ?Tak ,to był wielki błąd ,że niewiele osób krzyczało za panowania Pana D.  A dlaczego nie krzyczeli członkowie Rady Nadzorczej z Panią ,która do dzisiaj jest w RN z poprzedniego rozdania? .Kto tak bardzo dbał o jej bytność w obecnej RN.?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 25, 2018, 10:15:47 am »
Przypomnij sobie Tupcio o Stowarzyszeniu Atut.
Już w roku 2004 wiele osób głośno mówiło o nieprawidłowościach w Spółdzielni Śródmieście.
Oczywiście większość mieszkańców niczym się nie interesowała dopóki nie wyłączono prądu na klatce.
Co ty wtedy robiłeś?
Pewnie to samo co teraz.

Tupcio

*
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 25, 2018, 03:49:40 pm »
I chce mi pan powiedzieć że pewnie pielgrzymki chodziły na zebrania 2004r śmiechu warte jak zgłoszono upadłość to wszyscy wylewają swoje mądrości a co pan robił przez te lata próbował pan chociaż odwołać rade czy bądz naszego króla manhattanu pana D. Kończe tą bezsensowną dyskusje bo nie ma sensu a pan czsami pisze takie informacje że pan powinien już dawno zająć miejsce prezesa

Lokator

*
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 25, 2018, 05:33:56 pm »
Panie Tupcio ,jak mądry człowiek ma coś do powiedzenia to warto posłuchać.Panu też się nie udało zdetronizować króla ,a co tu mówić o całym jego  dworze.Poddani płacili daniny ,a król i cały jego dwór się bawił.Król rozdawał dobra ,żeby dwór siedział cicho .Wszyscy krzyczeli "król jest nagi" ,ale nikt nie chciał tego powiedzieć królowi .I bajka się skończyła.Poddani muszą wstać z kolan ,ale jak się boją ,to trudno .