EMAIL: [email protected]
Sprawozdanie Rady Nadzorczej z lutego 2018
« dnia: Marzec 12, 2018, 06:50:29 pm »
7 marca ukazało się kolejne comiesięczne sprawozdanie Rady Nadzorczej. To miłe, że chociaż przed wyborami Rada poczuwa się zobowiązana do informowania nas o swojej pracy.

http://srodmiescie.lodz.pl/wp-content/uploads/2018/03/Informacja-RN-luty-2018.pdf

Większość spraw poruszana już była na Forum. Zabrakło jedynie wątku o audycie sprawozdań finansowych, ale proszę nie robić sobie żadnych nadziei z tym związanych. Wykona go przecież firma posiadająca doświadczenie w usłużnej współpracy ze spółdzielniami.

Chciałem jedynie zwrócić uwagę na znamienny szczegół. Z komunikatu wynika że "z inicjatywy RN prezes SM przedstawił dane o realizacji układu oraz spłaty wierzycieli hipotecznych". Oznacza to że po 3 latach zarządzania naszym majątkiem i pobierania sowitego wynagrodzenia prezesowi Leszczyńskiemu potrzeba inicjatywy Rady Nadzorczej!, aby łaskawie raczył poinformować nas, właścicieli Spółdzielni, o sprawach elementarnych. Całe szczęście, że Jego Eminencja słucha się jeszcze zalecań Rady, bo inaczej motłoch skazany był by jedynie na domysły. Z drugiej strony trudno by prezes Leszczyński działał inaczej. Przecież na ostatnim Walnym większość mieszkańców gremialnie poparła ten sposób zarządzania i komunikowania się. Dostajemy dokładnie to na co zasługujemy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2018, 07:32:52 pm wysłana przez Borowiecki »