EMAIL: [email protected]
Przetarg na sprzedaż nieruchomości ogłoszony!
« dnia: Listopad 21, 2017, 04:44:47 pm »
Dziś na stronie Spółdzielni ukazało się ogłoszenie o przetargu na 3 nieruchomości:

http://srodmiescie.lodz.pl/2017/11/21/przetarg-pisemny-nieograniczony/

Sprzedajemy nieruchomości o łącznej wartości 23 185 500 zł (mapka poniżej):

• Garaż Wielopoziomowy (kolor niebieski) = 17 466 000 zł
  • Boisko (kolor zielony) = 5 055 300 zł
  • Działki wokół garażu (kolor jasno czerwony) 664 200 zł

Ceny sprzedaży mogą wydawać się wysokie, ale pamiętajmy że od każdej transakcji należy zapłacić VAT i zwrócić bonifikatę miastu.

Co ciekawe uchwała Przedstawicieli z 10 maja 2016 obejmowała jedynie Garaż. Na sprzedaż otaczających Garaż działek i Boiska nie wydało zgody ani Zebranie Przedstawicieli w 2016, ani też Walne Zgromadzenie w tym roku. Na jakiej podstawie Zarząd zamierza je zbyć? Może chodzi o często używane przez Syndyka prawo Kaduka?

Przetarg zostanie rozstrzygnięty 12 grudnia 2017.

Mapa działek:
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2017, 05:17:39 pm wysłana przez Borowiecki »

Barbara

*
Odp: Przetarg na sprzedaż nieruchomości ogłoszony!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2018, 09:43:56 pm »
Czy Rada nadzorcza może odpowiedzieć na pytanie zainteresowanych członków SM , - Co z przetargiem na trzy nieruchomości ? Na jakiej podstawie sprzedaje się boisko i działki wokół garażu ? Czekamy na odpowiedż . Odwagi Panie i Panowie .

Elżbieta K.

*
Odp: Przetarg na sprzedaż nieruchomości ogłoszony!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2018, 05:58:38 pm »
Czy jako współwłaściciel nieruchomości spółdzielni ,dowiem się w końcu , jak wygląda sprzedaż  również mojego majątku?
Ogłoszono przetarg na sprzedaż nieruchomości  i co cisza .Taka sytuacja jest nie do zaakceptowania .Podważa wiarygodność i zaufanie do obecnych członków Rady Nadzorczej . Trzy lata temu byłam pełna wiary w nową Radę .Byłam przekonana ,że arogancja ,lekceważenie członków to przeszłość ,a  jak się kończy ,na niezrealizowanych obietnicach . Jestem przeciw .