EMAIL: [email protected]
Akcja Informacyjna o Wolnym Śródmieściu!
« dnia: Czerwiec 22, 2016, 01:18:34 am »
Forum istnieje już kilka tygodni, ale liczba użytkowników w porównaniu do całkowitej liczby mieszkańców Spółdzielni jest bardzo mała. Ludzie zwyczajnie nie widzą o istnieniu Forum. Brak w tej chwili jednego miejsca w internecie, do którego zaglądaliby wszyscy mieszkańcy. Potrzeba nam starych dobrych papierowych ogłoszeń.

Proszę wszystkich użytkowników, którzy mają taką możliwość o wydrukowanie i rozwieszenie w nieruchomości, w której się mieszkają, kilku ogłoszeń informacyjnych. Przy wejściu do klatki, w windach itp.

Poniżej linki do prostych czarno-białych wzorów ogłoszeń przygotowanych do druku na formacie A4.
Ogłoszenie A4
2 Ogłoszenia A5
9 Małych Ulotek lub Wlepek
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2017, 12:59:54 am wysłana przez adminator »

Anton

*
  • *
  • 23
Odp: Akcja Informacyjna o Wolnym Śródmieściu!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2016, 09:41:15 am »
Kurcze. Wczoraj wieczorem wywiesilem ogłoszenie na swojej klatce,  a dzis rano juz nie ma.
Stare nie spi.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2016, 10:01:18 am wysłana przez Anton »
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2016, 10:58:36 am »
Oooo, widać i o jeden dzień za długo.
Złodziej, choć byś mu dał milion – kraść NIE przestanie.

Max

*
  • *
  • 1
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2016, 02:19:59 pm »
Czemu mnie to nie dziwi. Takie "wolne" inicjatywy lepiej miażdzyć w zarodku. Po co siać ferment wśród mieszkańców, kiedy wszystko jest już na prostej drodze do wygodnego układu.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2016, 10:08:52 pm »
Witam Wszystkich!
Oznakowałem windy na mojej klatce oraz dodałem małe karteczki do skrzynek sąsiadów.
Pozdrawiam.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2016, 11:04:49 pm »
Dotarły do nas opinie, że ogłoszenia o Forum są zbyt neutralne i nie do końca wiadomo, czy to aby nie Spółdzielnia reklamuje swoją "nową stronę".

Nowe pliki (pod starymi adresami), są bardziej jednoznaczne ;)