EMAIL: [email protected]
adres korespondencyjny RN
« dnia: Marzec 12, 2017, 08:29:14 pm »
Panie Borowiecki,
Czy adres korespondencyjny RN jaki Pan zamieścił w swoim wpisie n/t przesyłania propozycji zmian regulaminów jest na pewno poprawny?
Odp: adres korespondencyjny RN
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2017, 11:23:50 pm »
Adres wziąłem z Komunikatu Rady Nadzorczej na temat regulaminów umieszczonego na stronie spółdzielni.

Czy adres jest na pewno poprawny? Niestety nie można go znaleźć w zakładce Kontakt na stronie spółdzielni, więc 100% pewności nie mamy. Jeśli ktoś chce mieć absolutną pewność, że jego propozycje dotrą do Rady Nadzorczej, powinien je chyba wysłać również do sekretariatu Spółdzielni: [email protected].

Chyba że ktoś inny otrzymał już wiadomości z [email protected] i może ten adres email potwierdzić?

Elżbieta Kempińska

*
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2017, 10:54:31 pm »
W dniu dzisiejszym 5 razy próbowałam wysłac maila do Rady Nadzorczej pod wskazany adres .Jakież było moje zdziwienie ,kiedy w Administracji dowiedziałam się ,że Rada Nadzorcza w ogóle nie posiada skrzynki mailowej.
Jeżeli tego typu operacje myślowe towarzyszą również innym decyzjom , to o przyszłości naszej SM myślę z niepokojem.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2017, 03:28:03 pm »
Niezłe jaja. Wysłałem dzisiaj email na [email protected] i dostałem taki błąd:

This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

[email protected]
    (ultimately generated from [email protected])
    host mx.poczta.onet.pl [213.180.147.146]
    SMTP error from remote mail server after RCPT TO:<[email protected]>:
    554 5.7.1 <[email protected]>: Recipient address rejected:
    Spf check: fail

Action: failed
Final-Recipient: rfc822;[email protected]
Status: 5.0.0
Remote-MTA: dns; mx.poczta.onet.pl
Diagnostic-Code: smtp; 554 5.7.1 <[email protected]>: Recipient address rejected: Spf check: fail

Tak że mogę jedynie potwierdzić że coś z tym emailem jest nie halo.

Zadzwoniłem do sekretariatu, ale dowiedziałem się tylko że email rady nadzorczej jest nie znany i żeby wysłać propozycje do zarządu: [email protected]
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 15, 2017, 04:15:24 pm »
Jak widać poziom niekompetencji w naszej Spółdzielni stale rośnie. Jak oni planują spłacać ponad 30 mln złotych, kiedy nie mogą sobie poradzić z odbieraniem poczty elektronicznej?!